W chwili obecnej nie dysponujemy pogodą dla danego ośrodka.
Jesteś tu:   

Dojazd

 
 

Gogołów 38-131
woj. podkarpackie
Polska

Obejmuje regiony:
Kotlina Sandomierska, Pogórze Strzyżowskie

GPS

N: 49° 50’ 13”
E: 21° 31’ 18”
duża mapa

Godziny otwarcia

  • od 9:00 do 21:00

Pod Dziedzicem

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Na podkarpaciu w wyjątkowo atrakcyjnym regionie Pogórza Strzyżowskiego powstał Ośrodek Narciarski Pod Dziedzicem. Wzniesienie, na którym znajduje się kompleks to najlepszy punkt widokowy. Można z niego podziwiać niezwykłe widoki wierzchołków stoków oraz oryginalne i tajemnicze rzeźby stylizowane sztuką ludową.


Na terenie ośrodka znajdują się trzy wyciągi. Dwa pierwsze są talerzykowe mają po 500 metrów długości i o różnicy poziomów 90 m. Łącznie w ciągu godziny obsłużą 1200 osób. Z górnych stacji wyciągów, do wyboru mają oni dwie trasy o średnim poziomie trudności. Dla najmłodszych i początkujących miłośników sportów zimowych przygotowany został 180 metrowy wyciąg tz niskim prowadzeniem liny. Tuż obok niego została poprowadzona 300 metrowa łatwa trasa zjazdowa.


Dla zapewnienia jak najlepszych warunków do jazdy cały stok jest regularnie ratrakowany i naśnieżany. Dzięki temu wszyscy narciarze jak i snowboardziści relaksują się i cieszą z jazdy do późnych godzin wieczornych, co umożliwia im sztuczne oświetlenie.

 

Na miejscu znajduje się wypożyczalnia w można wypożyczyć narty bądź snowboard. Dodatkowo stacja oferuje możliwość nauki jazdy po okiem wykwalifikowanego instruktora.


Na szczycie przy górnej stacji znajduje się bar „Dziołu”, w którym można odpocząć, posilić się, napić i ogrzać. Natomiast przy dolnej stacji w poczekalni przy kominku można się ogrzać i upiec kiełbaskę na specjalnie przygotowanym ruszcie.

Zdjęcia z ośrodka - Pod Dziedzicem

Oceń warunki

Wiadomości z ośrodka Pod Dziedzicem
 
 
 

Gogołów zamyka wyciąg

18-02-2014
W dniu dzisiejszym wyciąg w Gogołowie czynny jest jedynie do 12:00. W kolejnych dniach nieczynne.
 
 

Gogołów otwiera trasy zjazdowe

13-02-2014
Warunki w Gogołowie się polepszyły, trasy ponownie otwarte.
 
 

Stok w Gogołowie zamknięty

12-02-2014
Z powodu złych warunków atmosferycznych stok w Gogołowie zamknięty do odwołania.